فرآب زیست

سال تاسیس ۱۳۷۷

ساخت، نصب، راه اندازی و بهره برداری تصفيه خانه های آب و فاضلاب شهری و صنعتی

معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران گفت: با تکمیل تونل فاضلاب‌روی غرب و بهره‌‌برداری نهایی از تصفیه‌خانه فاضلاب غرب تهران، نصب گسترده انشعاب فاضلاب در مناطق 9، 2 و 5 شهرداری تهران آغاز شد.
Print
Telegram
WhatsApp
Email

از نیمه دوم سال گذشته برنامه اجرایی شرکت فاضلاب با هدف تامین دبی تصفیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌خانه فاضلاب غرب، بر موضوع اجرای شبکه محدوده‌های زیر پوشش تونل و تصفیه‌خانه غرب با اولویت رفع انفصال‌ در این مناطق متمرکز بوده است.

مسعود‌رضا ثامنی افزود: در حال حاضر نصب بیش از 45 هزار انشعاب فاضلاب‌ در مناطق 9، 2 و 5 تهران امکان‌‌پذیر شده است و بیش از 182 کیلومتر شبکه وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

ثامنی گفت: در حال حاضر مجوز نصب 6000 رشته انشعاب در منطقه 9 تهران شامل محدوده‌ خیابان شمشیری، لعل آخر و دامپزشکی اخذ شده و با توجه به انتخاب پیمانکار عملیات نصب آغاز شده است که در حدود 47 کیلومتر شبکه این منطقه بهره‌‌برداری می‌شود.

ثامنی با اشاره به  نصب انشعاب در منطقه 5 شهرداری تهران گفت: از سال آینده و با اتمام انفصال زیرگذر بزرگ‌راه تهران-کرج عملیات نصب 20 هزار انشعاب در محدوده‌ خیابان‌های سازمان‌برنامه، فردوس، سازمان آب، شهرزیبا، جنت‌آباد جنوبی و مرکزی و شهران از سال آینده و با اتمام انفصال زیرگذر بزرگ‌راه تهران-کرج آغاز خواهد شد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران خاطرنشان ساخت: در حال حاضر برای 12هزار انشعاب در منطقه 2 شهرداری تهران در محدوده برق آلستوم، چوب‌تراش و شیخ فضل‌الله‌نوری و محدوده شمال میدان تیموری در حال نصب است و دریافت مجوز برای سایر محدوده‌های این منطقه در دستور کار شرکت فاضلاب تهران است.

ثامنی تاکید کرد: طبق آیین‌نامه عملیاتی شرکت‌های آب و فاضلاب، لوله‌کشی فاضلاب داخل منازل تا محل سیفون بر عهده مالکان است و هیچ اجباری برای واگذاری انجام شبکه داخل ساختمان‌ها به پیمانکار و کارگران نصب انشعاب وجود ندارد و مالکان می‌توانند با انتخاب پیمانکار مناسب و منتخب، لوله‌کشی داخلی ساختمان خود را انجام دهند.

منبع خبر: tpww.ir
تاکنون امتیازی داده نشده

تصاویر

فاضلاب-فاضلاب-تهران-تصفیه-خانه-فاضلاب-غرب-تهران-پساب-فیروز-بهرام-تونل-فاضلاب-رو

اخبار مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آغاز نصب گسترده انشعاب فاضلاب در مناطق 9، 2 و 5 شهرداری تهران