فرآب زیست

سال تاسیس ۱۳۷۷

ساخت، نصب، راه اندازی و بهره برداری تصفيه خانه های آب و فاضلاب شهری و صنعتی

در قالب پروژه محرومیت‌زدایی روستاها
طرح‌های محرومیت‌زدایی روستاهای جنوب شرق استان تهران و عملیات اجرایی مجتمع آب‌رسانی جامکاران شهرستان پیشوا با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران و جمعی از مدیران استانی کلنگ زنی شد.
Print
Telegram
WhatsApp
Email

در چارچوب اجرای منویات مقام معظم رهبری در مورد توسعه و آبادانی روستاها و در تفاهم‌نامه‌ای که میان  وزارت نیرو و سپاه پاسداران منعقد شد، عملیات آب‌رسانی به روستاها در قالب طرح محرومیت‌زدایی و به‌ صورت جهادی انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در حاشیه این مراسم گفت: مجتمع آب رسانی جامکاران و روستاهای تحت پوشش در قالب پروژه محرومیت‌زدایی با همکاری قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) سپاه پاسداران انجام می‌شود.

حمیدرضا نامداری افزود: مجتمع آب‌رسانی جامکاران با سرمایه‌گذاری ۲۲۶میلیارد ریالی و با مشارکت بسیج سازندگی کشور و سپاه سیدالشهدا اجرا می‌شود.

نامداری با بیان این که تامین و توزیع پایدار آب شرب مورد نیاز روستاهای زیر پوشش از اولویت‌های این شرکت است، افزود: این طرح شامل اصلاح و بازسازی ۳۲ کیلومتر شبکه توزیع روستایی، ۸ کیلومتر خط انتقال، حفر و تجهیز دو حلقه چاه، ساخت یک مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی زمینی و ساخت مخزن ۱۰۰ متر مکعبی هوایی است.

منبع خبر: tpww.ir
تاکنون امتیازی داده نشده

تصاویر

پیشوا-روستای-جلیل-آباد-محرومیت-زدایی-روستاها-مجتمع-آب-رسانی-جامکاران-آب-و-فاضلاب-قرارگاه-سازندگی-امام-حسن-مجتبی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلنگ آب‌رسانی به هفت روستای جلیل‌آباد پیشوا زده شد